define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); Diety w naszej ofercie 
Nasze diety

Nasze diety

Zielona Torebka to propozycja dla tych, dla których ważne są: zdrowie, piękna sylwetka i wolny czas. Każdy posiłek, który towarzyszy klientom Zielonej Torebki podczas aktywnego dnia pracy lub treningu, składa się ze świeżych, starannie dobranych przez dietetyka składników.


image_00018

Dieta Wegetariańska

wyklucza z codziennego menu mięso i ryby, które zostają zastąpione przez produkty zawierające żelazo (zawarte m.in. w wielu zielonych warzywach, fasoli, produktach zbożowych), białko (pochodzące np. z nabiału) i witaminy z grupy B12 (zawierają je jaja i produkty mleczne). Dieta ta powoduje często spadek wagi, jednak nie jest to typowa kuracja odchudzająca.

WIĘCEJ O DIECIE WEGETARIAŃSKIEJ


image_00007

Dieta kaloryczna

jest bardzo popularną dietą, chętnie stosowaną przez osoby odchudzające się. Swoją popularność zawdzięcza temu, że pozwala szybko, ale w rozsądny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Dodatkowo na dobre wprowadza do naszego życia prawidłowe nawyki żywieniowe: spożywanie pięciu zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, unikanie pustych kalorii i wszelkich przetworzonych produktów, a także picie dużych ilości wody niegazowanej, herbat owocowych i ziołowych.

WIĘCEJ O DIECIE KALORYCZNEJ


image_00017

Dieta oczyszczająca

podbiła serca klientów Kiełek. Ta przewidziana jako pięciodniowa kuracja składająca się z pysznych, urozmaiconych zup i kremów warzywnych stała się dla wielu osób sposobem żywienia, z którym trudno się rozstać. Uznanie to wynika między innymi z faktu, że opracowana przez Kiełki dieta szybko usprawnia pracę układu trawiennego i daje przyjemne uczucie lekkości.

WIĘCEJ O DIECIE OCZYSZCZAJĄCEJ